Zavolejte zdarma na naši infolinku: 800 406 406

Komplexní služby v odpadovém hospodářství

Svoz a odstranění komunálního odpadu pro města, obce a živnostníky

Města, obce, menší živnostníci a velké firmy se na nás obracejí, pokud chtějí spolehlivého partnera pro svoz a odstraňování směsného komunálního odpadu. Samozřejmě Vám poskytneme odpadové nádoby podle Vašich požadavků a zajistíme, aby byl odpad pryč přesně v ten den, který si určíte. U nás v GEEMATu skutečně dbáme na Vaši spokojenost...

Svoz a zpracování separovaných složek odpadu

Pokud Vám záleží na budoucnosti naší planety, začněte s třízením odpadu jako je papír, sklo, plasty apod. Obraťte se na nás a my Vám poskytneme barevné nádoby pro separované složky odpadu, samozřejmě zajistíme jeho svoz a zpracování dle Vašich potřeb.

Mobilní sběr nebezpečných odpadů

Naše svozové vozidlo zajistí také mobilní sběr nebezpečných odpadů. Pokud potřebujete ekologicky zlikvidovat akumulátory, baterie, zářivky, mazací oleje a jejich nádoby, barvy, nádoby od sprejů, lepidla nebo pryskyřice a další nebezpečné odpady, které nepatří do popelnice, jsme tady pro Vás.

Odvoz a odstranění nebezpečných odpadů

Nejčastějším producentem nebezpečného odpadu jsou průmyslové závody, výrobní firmy, chemický průmysl, lakovny a autoservisy, lékárny nebo čerpací stanic. Pokud si nejste jistí, jestli Váš odpad spadá do kategorie nebezpečných odpadů, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám s jeho správným zařazením, odvozem a likvidací.

Pronájem a vývoz objemných kontejnerů

Stavíte, bouráte nebo prostě jen potřebujete uklidit ve velkém? Pronajmeme Vám, přistavíme a vyvezeme objemné kontejnery přesně podle Vašich představ. K dispozici máme objemné kontejnery na 5 nebo 8 tun odpadu, takže na Vás je pouze jejich naplnění.

Provoz sběrných dvorů

Mezi naše činnosti patří také provoz sběrných dvorů. Můžete se na nás obrátit v případě, že se Váš odpad nehodí nebo nevejde do běžných odpadových nádob. Pokud zastupujete města nebo obce, zajistíme pro Vás vybudování sběrného dvora podle specifických potřeb lokality. Dbáme na maximální zajištění proti úniku škodlivých látek, monitorovaný provoz a zaškolenou obsluhu.

Sanace starých zátěží

Svěřte sanaci starých zátěží profesionálům. Starší budovy bývají plné nebezpečných zátěží, od azbestu po eternit. Nacházejí se nejčastěji v domovních stoupačkách, střešních krytinách nebo stavebních konstrukcích. Kvůli jejich nebezpečnosti je zapotřebí postupovat při jejich přepravě a likvidaci podle zákona o odpadech a v tom jsme opravdu dobří..

Evidence odpadů, poradenská činnost

Každý původce odpadů, musí vést jejich evidenci. Díky mnohaletým zkušenostem je pro nás vedení evidence odpadů a veškerá poradenská činnost s tím spojená, opravdová maličkost. Nechte si správně poradit a přenechejte nám Vaše starosti s evidencí odpadů.

Zpracování plánu odpadového hospodářství

Pokud jste původcem odpadů v množství vyšším než 1000 tun za rok, nebo produkujete více než 10 tun nebezpečného odpadu za rok, musíte mít připravený plán odpadového hospodářství. Pomůžeme Vám a zpracujeme pro Vás plán odpadového hospodářství podle příslušného nařízení vlády a platných zákonů.

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Mezi naše činnosti patří také provádění staveb, jejich změn a odstraňování na základě příslušného oprávnění. Díky tomu pro Vás můžeme zajistit opravdu kompletní služby v oblasti staveb, jejich úprav, odstraňování a odvozu suti.